PLÁNOVANIE PRÍSPEVKOV NA INSTAGRAME

Lead sk online marketing- # Plánovanie príspevkov na Instagram 1.

Plánovanie príspevkov na Facebook umožňuje prehľadne a efektívne postovať obsah v čase, ktorý si sami vopred zvolíme. Later je prvou platformou, ktorá ponúka svojim používateľom naplánovať posty na Instagram na niekoľko dní dopredu. Táto funkcia nie je v prípade Facebooku žiadnou novinkou a uľahčuje spravovanie sociálnej siete už dlhší čas. Výhody plánovaných postov na Facebooku sú mnohým známe a pravidelne túto funkciu využívajú.

Plánovanie príspevkov šetrí čas

Prostredníctvom možnosti plánovania dokážeme behom pár desiatok minút rozplánovať príspevky i na mesiac vopred. Postovanie príspevkov na Facebook prebieha automaticky a nám stačí takmer bezstarostne len sledovať, či všetko prebieha v poriadku, prípadne sa staráme o platenú propagáciu plánovaných príspevkov, ktorá rozšíri publikum používateľov stránky.

Zoznámte sa s Later.com

Správa Instagramu bola z časového hľadiska náročnejšie, pretože príspevky nebolo možné pridávať v nami vopred nastavenom čase, ale manuálnym spôsobom. Later sa označuje za prvú marketingovú platformu, ktorá umožňuje plánovanie príspevkov na Instagrame. Tí, ktorí objavili novú platformu Later a zoznámili sa s jeho funkciami sú o krok vpred i na Instagrame. Časovo efektívne plánovanie príspevkov si našlo svoju cestu už aj na Instagram a pomáha eliminovať množstvo manuálneho pridávania príspevkov na sociálnu sieť, ktorá je stavaná na pridávaní obrázkov a fotiek.

Lead sk online marketing- # Plánovanie príspevkov na Instagram 1.


Free verzia alebo si priplatiť?

Výhodou používania Later je jeho free verzia, ktorá nám sprístupňuje pridávať na instagramový profil 30 príspevkov za mesiac. V prípade, že chcete pridávať video, budete si musieť zaplatiť za premium verziu. Platené verzie sú štyri, pričom najlacnejšia je vhodná pre jednotlivé profily a ďalšie tri verzie sú označované ako „for businesses“ a zahŕňajú správu viacerých profilov. Najnižšia cena za premium verziu je 9 dolárov za mesiac a tá, ktorá ponúka najširšiu škálu funkcií je v ponuke za 49 dolárov mesačne. Zadarmo, či príplatok? Každý musí sám zvážiť v akom rozsahu sa správe Instagramu venuje, aké typy príspevkov pridáva, koľko profilov zastrešuje a ktoré funkcie od Later budú preňho potrebné. Na zoznámenie sa s touto šikovnou platformou určite odporúčame free verziu. Za vyskúšanie nič nedáte.

Lead sk online marketing- # Plánovanie príspevkov na Instagram 1.